Strávte Silvester v Hoteli Bystrička

Nie je možné komentovať 48 x Prečítané

Koniec roka sa blíži a s ním aj privítanie roku 2018. Uvažujete, kde oslávite príchod nového roku? Odporúčame Hotel Bystrička, ktorý nikdy nesklame a okrem kvality ponúka vynikajúcu zábavu. 

Nový rok treba privítať vo veľkom štýle. Vynikajúcou možnosťou je, prijať pozvanie Hotela Bystrička a zažiť neopakovateľnú silvestrovskú zábavu. Obujte si pohodlné topánky, pretože určite nebudete dlho sedieť! Do tanca bude hrať skvelý DJ Miro Gelien, ktorý vás rozhodne zdvihne zo stoličky. Počas silvestrovského večera si vychutnáte aperitív, chutnú slávnostnú 2-chodovú večeru a „prehryznúť“ si budete môcť aj v studenom a teplom bufete, kde si budete môcť dať, okrem iného, aj tradičnú kapustnicu. K silvestrovskej oslave patrí aj polnočný prípitok, ktorý je taktiež v cene.

Nepreseďte teda Silvester v papučkách na gauči, ale príďte 31. decembra 2017 o 19.00 hod. do Hotela Bystrička a zažite jedinečný zážitok. Rok 2018 sa predsa víta len raz a vy to môžete zažiť originálne! Pre podrobnejšie informácie a rezervácie miest volajte na 0918 329 938. Cena za zážitok je 43 eur.

foto: oficiálny plagát

Komentovať cez Facebook

x komentované

V rubrike : Pozvánky, Žilinský kraj

O autorovi

Lucia Kuželová